LINIE PODMIEJSKIE
- KOMERCYJNE
LINIE PODMIEJSKIE
- GMINNE
LINIE GMINNE
LINIE PODMIEJSKIE
- KOMUNALNE
LINIE MIEJSKIE
- KOMERCYJNE
LINIE MIEJSKIE
- KOMUNALNE
LINIA CMENTARNA
- BEZPŁATNA
[B1] | Przystanek: |
|
|||||||||||||||
Kierunek: |
|
||||||||||||||||
TRASA: | SKARYSZEW > Skaryszew-Budki Skaryszewskie > Modrzejowice > Modrzejowice-Osada > Podsuliszka > Pieńki-Pod Bujak > Bujak-Stary > Bujak-Nowy > Zalesie > Dzierzkówek Stary > Dzierzkówek Nowy-Piaski > Dzierzkówek Nowy > Huta Skaryszewska > Skaryszew-Gaj > SKARYSZEW > Skaryszew > Skaryszew-Praga > Skaryszew-Wincentów > Makowiec-Pod Lasem > Makowiec > MAKOWIEC > Makowiec-Za Szosą > Słowackiego > al. Grzecznarowskiego > DW. PKP/Traugutta > Traugutta > Żeromskiego > Struga > 25. Czerwca > Słowackiego > Makowiec-Za Szosą > MAKOWIEC > Makowiec-Za Szosą > Makowiec > Makowiec-Pod Lasem > Makowiec-Leśniczówka > Skaryszew-Praga > Skaryszew > SKARYSZEW > Skaryszew-Gaj > Huta Skaryszewska > Dzierzkówek Nowy-Piaski > Dzierzkówek Stary > Zalesie > Bujak-Nowy > Bujak-Stary > Modrzejowice-Osada > Podsuliszka > Modrzejowice > Skaryszew-Budki Skaryszewskie > SKARYSZEW | ||||||||||||||||
poprzedni | vis a vis | następny | |||||||||||||||
|
|||||||||||||||||
Dziś obowiązuje rozkład powszedni. | |||||||||||||||||
Dni robocze | |||||||||||||||||
5:33 | RC* [B5] | 7:33 | RC* [B5] | 10:08 | RC* [B5] | 12:13 | RC* [B5] | 14:23 | RC | 16:38 | RC | 18:53 | RC | 21:08 | RC | ||
Soboty, niedziele i święta | |||||||||||||||||
3:23 | RC | 6:43 | RC | 13:53 | RC | ||||||||||||
17:58 | RC | ||||||||||||||||
RC - kurs okrężny przez tereny gm. Skaryszew (z wjazdem kieszeniowym do Podsuliszki).
* przesiadka w SKARYSZEWIE. [B5] - kurs skomunikowany z kursem linii gminnej [B5]: Gębarzów-Kolonia II > Wilczna II. [B5] - kurs skomunikowany z kursem linii gminnej [B5]: Wilczna II > Gębarzów-Kolonia II. Nie kursuje 1. stycznia, w Niedzielę Zmartwychwstania Pańskiego oraz 25. grudnia. Organizator: Urząd Miasta i Gminy Skaryszew Operator: Robert Opara Przewóz Osób (Grupa Oparka - PKS Kielce sp. z o.o.) Rozkład jazdy ważny od 2 stycznia 2023 r. |
[B2] | Przystanek: |
|
|||||||||||||||
Kierunek: |
|
||||||||||||||||
TRASA: | Anielin > Tomaszów > Dzierzkówek Nowy > Dzierzkówek Stary > Dzierzkówek Nowy-Piaski > Dzierzkówek Nowy > Huta Skaryszewska > Skaryszew-Gaj > SKARYSZEW > Skaryszew > Skaryszew-Praga > Skaryszew-Wincentów > Makowiec-Pod Lasem > Makowiec > MAKOWIEC > Makowiec-Za Szosą > Słowackiego > al. Grzecznarowskiego > DW. PKP/Traugutta > Traugutta > Żeromskiego > Struga > 25. Czerwca > Słowackiego > Makowiec-Za Szosą > MAKOWIEC > Makowiec-Za Szosą > Makowiec > Makowiec-Pod Lasem > Makowiec-Leśniczówka > Skaryszew-Praga > Skaryszew > SKARYSZEW > Skaryszew-Gaj > Huta Skaryszewska > Dzierzkówek Nowy-Piaski > Dzierzkówek Stary > Dzierzkówek Nowy > Tomaszów > Anielin | ||||||||||||||||
poprzedni | vis a vis | następny | |||||||||||||||
|
|||||||||||||||||
Dziś obowiązuje rozkład powszedni. | |||||||||||||||||
Dni robocze | |||||||||||||||||
5:18 | 6:43 | 8:13 | * [B5] | 9:53 | 11:53 | 13:38 | * [B5] | 15:23 | * [B5] | ||||||||
18:08 | * [B5] | 21:38 | 23:23 | ||||||||||||||
Soboty, niedziele i święta | |||||||||||||||||
6:08 | 8:13 | * [B5] | 10:33 | 13:23 | 15:43 | ||||||||||||
* przesiadka w SKARYSZEWIE.
[B5] - kurs skomunikowany z kursem linii gminnej [B5]: Gębarzów-Kolonia II > Wilczna II. [B5] - kurs skomunikowany z kursem linii gminnej [B5]: Wilczna II > Gębarzów-Kolonia II. brygadę obsługuje autobus klasy mini W weekendy linię gminną [B2] obsługuje BUS. Nie kursuje 1. stycznia, w Niedzielę Zmartwychwstania Pańskiego oraz 25. grudnia. Organizator: Urząd Miasta i Gminy Skaryszew Operator: Robert Opara Przewóz Osób (Grupa Oparka - PKS Kielce sp. z o.o.) Rozkład jazdy ważny od 2 stycznia 2023 r. |
[I] | Przystanek: |
|
|||||||||||||||
Kierunek: |
|
||||||||||||||||
TRASA: | Poniatowskiego > al. Grzecznarowskiego > Słowackiego > Makowiec-Za Szosą > Makowiec > Makowiec-Pod Lasem > Makowiec-Leśniczówka > Skaryszew-Praga > Skaryszew > Skaryszew-Budki Skaryszewskie > Modrzejowice > Modrzejowice-Osada > Pieńki-Pod Bujak > Alojzów > Walentynów > Krzyżanowice-Stara Wieś > Iłża-Na Szosie Krzyżanowskiej > Iłża > IŁŻA D.A. > IŁŻA-OS. STASZICA | ||||||||||||||||
poprzedni | vis a vis | następny | |||||||||||||||
Od 28.01 - zawieszenie porannego (pierwszego) wahadła w soboty |
|||||||||||||||||
Dziś obowiązuje rozkład powszedni. | |||||||||||||||||
Dni robocze | |||||||||||||||||
6:46 | 7:41 | Z | 8:56 | 11:11 | 12:36 | 13:16 | 14:36 | 15:46 | |||||||||
16:41 | 17:41 | Z | 19:01 | Z | |||||||||||||
Dni robocze, wolne od nauki szkolnej | |||||||||||||||||
6:46 | 8:56 | 11:11 | 13:16 | 15:46 | 17:41 | Z | |||||||||||
Soboty | |||||||||||||||||
6:46 | 8:56 | 11:11 | 13:16 | 15:46 | Z | ||||||||||||
Z - kurs zjazdowy.
brygadę obsługuje autobus klasy midi W dni robocze, wolne od nauki szkolnej linię [I] obsługuje autobus klasy midi. W soboty linię [I] obsługuje BUS. Nie kursuje w Wielką Sobotę, w dniach 1-5 maja oraz 24. i 31. grudnia. Przewoźnik: Przewozy MINI BUSEM Dariusz Szymkiewicz Rozkład jazdy ważny od 1 września 2022 r. |
27 | Przystanek: |
|
|||||||||||||||
Kierunek: |
|
||||||||||||||||
TRASA: | DW. PKP/Beliny-Prażmowskiego > Poniatowskiego > al. Grzecznarowskiego > Słowackiego > Makowiec-Za Szosą > Makowiec > Makowiec-Pod Lasem > Makowiec-Leśniczówka > Skaryszew-Praga > Skaryszew > SKARYSZEW | ||||||||||||||||
poprzedni | vis a vis | następny | |||||||||||||||
|
|||||||||||||||||
Dziś obowiązuje rozkład powszedni. | |||||||||||||||||
Dni robocze | |||||||||||||||||
5:40 | * [B5] | 6:25 | 7:01 | 7:45 | 8:27 | 9:47 | ** [B5] | 11:07 | 12:27 | ||||||||
13:29 | * [B5] | 14:14 | * [B5] | 14:54 | 15:34 | * [B5] | 16:22 | * [B5] | 17:39 | ** [B5] | 19:04 | ** [B5] | 20:44 | ** [B5] | |||
Soboty, niedziele i święta | |||||||||||||||||
5:35 | S | 7:24 | 9:04 | 10:44 | 12:14 | N* [B5] | 14:14 | 15:54 | 17:24 | ||||||||
19:04 | |||||||||||||||||
N - kursuje tylko w niedziele.
S - kursuje tylko w soboty. * przesiadka w SKARYSZEWIE. ** przesiadka na przystanku Skaryszew (Skłodowskiej-Curie / Radomska). [B5] - kurs skomunikowany z kursem linii gminnej [B5]: Gębarzów-Kolonia II > Wilczna II. [B5] - kurs skomunikowany z kursem linii gminnej [B5]: Wilczna II > Gębarzów-Kolonia II. Linia 27 jest obsługiwana klimatyzowanymi autobusami niskopodłogowymi klasy maxi. Organizator: MZDiK Radom Operator: MPK Radom sp. z o.o. Rozkład jazdy ważny od 18 marca 2023 r. |
Copyright © 2012-2024 RADOMSKA KOMUNIKACJA PODMIEJSKA, powered by Paweł Nazaruk & Renata Repeć |