LINIE PODMIEJSKIE
- KOMERCYJNE
LINIE PODMIEJSKIE
- GMINNE
LINIE GMINNE
LINIE PODMIEJSKIE
- KOMUNALNE
LINIE MIEJSKIE
- KOMERCYJNE
LINIE MIEJSKIE
- KOMUNALNE
LINIA CMENTARNA
- BEZPŁATNA
[I] | Przystanek: |
|
|||||||||||||||
Kierunek: |
|
||||||||||||||||
TRASA: | Poniatowskiego > al. Grzecznarowskiego > Słowackiego > Makowiec-Za Szosą > Makowiec > Makowiec-Pod Lasem > Makowiec-Leśniczówka > Skaryszew-Praga > Skaryszew > Skaryszew-Budki Skaryszewskie > Modrzejowice > Modrzejowice-Osada > Pieńki-Pod Bujak > Alojzów > Walentynów > Krzyżanowice-Stara Wieś > Iłża-Na Szosie Krzyżanowskiej > Iłża > IŁŻA D.A. > IŁŻA-OS. STASZICA | ||||||||||||||||
poprzedni | vis a vis | następny | |||||||||||||||
Od 28.01 - zawieszenie porannego (pierwszego) wahadła w soboty |
|||||||||||||||||
Dziś obowiązuje rozkład powszedni. | |||||||||||||||||
Dni robocze | |||||||||||||||||
6:47 | 7:42 | Z | 8:57 | 11:12 | 12:37 | 13:17 | 14:37 | 15:47 | |||||||||
16:42 | 17:42 | Z | 19:02 | Z | |||||||||||||
Dni robocze, wolne od nauki szkolnej | |||||||||||||||||
6:47 | 8:57 | 11:12 | 13:17 | 15:47 | 17:42 | Z | |||||||||||
Soboty | |||||||||||||||||
6:47 | 8:57 | 11:12 | 13:17 | 15:47 | Z | ||||||||||||
Z - kurs zjazdowy.
brygadę obsługuje autobus klasy midi W dni robocze, wolne od nauki szkolnej linię [I] obsługuje autobus klasy midi. W soboty linię [I] obsługuje BUS. Nie kursuje w Wielką Sobotę oraz 24. i 31. grudnia. Przewoźnik: Przewozy MINI BUSEM Dariusz Szymkiewicz Rozkład jazdy ważny od 1 września 2022 r. |
Copyright © 2012-2024 RADOMSKA KOMUNIKACJA PODMIEJSKA, powered by Paweł Nazaruk & Renata Repeć |