LINIE PODMIEJSKIE
- KOMERCYJNE
LINIE PODMIEJSKIE
- GMINNE
LINIE GMINNE
LINIE PODMIEJSKIE
- KOMUNALNE
LINIE MIEJSKIE
- KOMERCYJNE
LINIE MIEJSKIE
- KOMUNALNE
LINIA CMENTARNA
- BEZPŁATNA
A | Przystanek: |
|
|||||||||||||||
Kierunek: |
|
||||||||||||||||
TRASA: | JEDLIŃSK > Wsola > Wielogóra > Warszawska > Malczewskiego > Lekarska > Traugutta > DW. PKP/Traugutta | ||||||||||||||||
poprzedni | vis a vis | następny | |||||||||||||||
|
|||||||||||||||||
Dziś obowiązuje rozkład niedzielny. | |||||||||||||||||
Dni robocze | |||||||||||||||||
5:22 | 5:52 | 6:22 | 6:47 | 7:12 | 7:32 | 7:47 | Z | 8:27 | |||||||||
9:07 | 9:47 | Z | 10:32 | 11:57 | 13:17 | 13:55 | 14:45 | 15:10 | |||||||||
15:40 | 16:10 | 16:37 | Z | 17:42 | 19:10 | 20:32 | 21:37 | Z | |||||||||
Dni robocze, wolne od nauki szkolnej | |||||||||||||||||
5:52 | 6:22 | 7:12 | 7:32 | 8:27 | 9:07 | 9:47 | Z | 10:32 | |||||||||
11:57 | 13:17 | 14:45 | 15:40 | 16:10 | 17:42 | 19:10 | |||||||||||
20:32 | |||||||||||||||||
Soboty | |||||||||||||||||
6:22 | 7:32 | 9:07 | 10:32 | 11:57 | 13:17 | 14:45 | 16:10 | ||||||||||
17:42 | 19:10 | Z | |||||||||||||||
1 XI 2024 | |||||||||||||||||
7:32 | 9:07 | 10:32 | 11:57 | 13:17 | 14:45 | 16:10 | 17:42 | Z | |||||||||
Z - kurs zjazdowy (stałą trasą do przystanku gen. Traugutta / marsz. Józefa Piłsudskiego).
Linia A jest obsługiwana klimatyzowanymi autobusami niskopodłogowymi klasy maxi. Przewoźnik: Michalczewski sp. z o.o. Rozkład jazdy ważny od 11 grudnia 2023 r. |
Copyright © 2012-2024 RADOMSKA KOMUNIKACJA PODMIEJSKA, powered by Paweł Nazaruk & Renata Repeć |