LINIE PODMIEJSKIE
- KOMERCYJNE
LINIE PODMIEJSKIE
- GMINNE
LINIE GMINNE
LINIE PODMIEJSKIE
- KOMUNALNE
LINIE MIEJSKIE
- KOMERCYJNE
LINIE MIEJSKIE
- KOMUNALNE
LINIA CMENTARNA
- BEZPŁATNA
[B1] | Przystanek: |
(Konopnickiej / Przyleśna) NŻ |
|||||||||||||||
Kierunek: |
|
||||||||||||||||
TRASA: | SKARYSZEW > Skaryszew-Budki Skaryszewskie > Modrzejowice > Modrzejowice-Osada > Podsuliszka > Pieńki-Pod Bujak > Bujak-Stary > Bujak-Nowy > Zalesie > Dzierzkówek Stary > Dzierzkówek Nowy-Piaski > Dzierzkówek Nowy > Huta Skaryszewska > Skaryszew-Gaj > SKARYSZEW > Skaryszew > Skaryszew-Praga > Skaryszew-Wincentów > Makowiec-Pod Lasem > Makowiec > MAKOWIEC > Makowiec-Za Szosą > Słowackiego > al. Grzecznarowskiego > DW. PKP/Traugutta > Traugutta > Żeromskiego > Struga > 25. Czerwca > Słowackiego > Makowiec-Za Szosą > MAKOWIEC > Makowiec-Za Szosą > Makowiec > Makowiec-Pod Lasem > Makowiec-Leśniczówka > Skaryszew-Praga > Skaryszew > SKARYSZEW > Skaryszew-Gaj > Huta Skaryszewska > Dzierzkówek Nowy-Piaski > Dzierzkówek Stary > Zalesie > Bujak-Nowy > Bujak-Stary > Modrzejowice-Osada > Podsuliszka > Modrzejowice > Skaryszew-Budki Skaryszewskie > SKARYSZEW | ||||||||||||||||
poprzedni | vis a vis | ||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||
Dziś obowiązuje rozkład sobotni. | |||||||||||||||||
Dni robocze | |||||||||||||||||
6:06 | R | 8:06 | R* [B3] | 10:41 | R | 12:46 | R* [B2] | 14:56 | R | 17:11 | R* [B3] | 19:26 | R | 21:41 | R | ||
Soboty, niedziele i święta | |||||||||||||||||
3:56 | R | 7:16 | R | 14:26 | R | ||||||||||||
18:31 | R | ||||||||||||||||
R - kurs okrężny przez tereny gm. Skaryszew.
* przesiadka w SKARYSZEWIE. [B2] - kurs skomunikowany z kursem okrężnym linii gminnej [B2]: Anielin II > Radom. [B3] - kurs skomunikowany z kursem okrężnym linii gminnej [B3]: NIWA ODECHOWSKA > Radom. Nie kursuje 1. stycznia, w Niedzielę Zmartwychwstania Pańskiego oraz 25. grudnia. Organizator: Urząd Miasta i Gminy Skaryszew Operator: Robert Opara Przewóz Osób (Grupa Oparka - PKS Kielce sp. z o.o.) Rozkład jazdy ważny od 2 stycznia 2023 r. |
[I] | Przystanek: |
(Konopnickiej / Przyleśna) NŻ |
|||||||||||||||
Kierunek: |
|
||||||||||||||||
TRASA: | IŁŻA-OS. STASZICA > IŁŻA D.A. > Iłża-Na Szosie Krzyżanowskiej > Krzyżanowice-Stara Wieś > Walentynów > Alojzów > Bujak-Stary > Modrzejowice-Osada > Modrzejowice > Skaryszew-Budki Skaryszewskie > Skaryszew > Skaryszew-Praga > Skaryszew-Wincentów > Makowiec-Pod Lasem > Makowiec > Makowiec-Za Szosą > Słowackiego > al. Grzecznarowskiego > DW. PKP | ||||||||||||||||
poprzedni | vis a vis | następny | |||||||||||||||
oraz kurs z Radomia o 12:15 nie będzie wykonywany. Od 13.02 - zawieszenie popołudniowego (ostatniego) wahadła w dni robocze Od 28.01 - zawieszenie porannego (pierwszego) wahadła w soboty |
|||||||||||||||||
Dziś obowiązuje rozkład niedzielny. | |||||||||||||||||
Dni robocze | |||||||||||||||||
5:54 | 6:39 | 8:02 | 10:11 | 10:57 | 12:24 | 13:39 | 14:39 | ||||||||||
15:49 | 16:49 | 17:44 | |||||||||||||||
Dni robocze, wolne od nauki szkolnej | |||||||||||||||||
5:54 | 8:02 | 10:11 | 12:24 | 14:39 | 16:49 | ||||||||||||
Soboty | |||||||||||||||||
5:54 | 8:02 | 10:11 | 12:24 | 14:39 | |||||||||||||
brygadę obsługuje autobus klasy midi W dni robocze, wolne od nauki szkolnej linię [I] obsługuje autobus klasy midi. W soboty linię [I] obsługuje BUS. Nie kursuje w Wielką Sobotę, w dniach 1-5 maja oraz 24. i 31. grudnia. Przewoźnik: Przewozy MINI BUSEM Dariusz Szymkiewicz Rozkład jazdy ważny od 1 września 2022 r. |
Copyright © 2012-2024 RADOMSKA KOMUNIKACJA PODMIEJSKA, powered by Paweł Nazaruk & Renata Repeć |