LINIE PODMIEJSKIE
- KOMERCYJNE
LINIE PODMIEJSKIE
- GMINNE
LINIE GMINNE
LINIE PODMIEJSKIE
- KOMUNALNE
LINIE MIEJSKIE
- KOMERCYJNE
LINIE MIEJSKIE
- KOMUNALNE
LINIA CMENTARNA
- BEZPŁATNA
W | Przystanek: |
|
|||||||||||||||
Kierunek: |
|
||||||||||||||||
TRASA: | WOLANÓW > Wolanów-Kowalanka > Kacprowice > Sławno > Ślepowron > Wolanowska > Kielecka > Okulickiego > Wernera > Malczewskiego > Lekarska > Traugutta > DW. PKP/Traugutta | ||||||||||||||||
poprzedni | vis a vis | następny | |||||||||||||||
|
|||||||||||||||||
Dziś obowiązuje rozkład feryjny. | |||||||||||||||||
Dni robocze | |||||||||||||||||
4:54 | 6:22 | 7:02 | Z | 7:07 | 8:02 | 8:07 | Z | 8:52 | 9:52 | ||||||||
10:37 | 11:28 | Z | 12:52 | Z | 14:27 | 15:27 | 16:27 | 17:29 | 19:29 | ||||||||
Dni robocze, wolne od nauki szkolnej | |||||||||||||||||
4:54 | 6:22 | 7:09 | 8:02 | 8:52 | 9:52 | 10:37 | 11:32 | Z | |||||||||
12:52 | Z | 14:27 | 15:27 | 16:22 | 17:29 | 19:29 | |||||||||||
Soboty | |||||||||||||||||
6:19 | 8:11 | 9:52 | 11:39 | 13:29 | 15:29 | 17:29 | |||||||||||
Niedziele i święta | |||||||||||||||||
6:49 | M*8 | 9:24 | F | 16:44 | F | 19:04 | MZ*8 | ||||||||||
F - w Radomiu: kurs przez Reja.
M - kurs tylko do KIERZKOWA. Z - kurs zjazdowy. * przesiadka na pętli KIERZKÓW. 8 - kurs skomunikowany z kursem linii 8: KIERZKÓW > OS. WOŚNIKI. pogrubienie - autobus niskopodłogowy (klasy maxi: LF*, klasy mini: LF-R**)
brygadę obsługuje autobus klasy mini W soboty linię W obsługuje autobus klasy mini (LF-R). W niedziele linię W obsługuje niskopodłogowy BUS. *LF - low floor - niska podłoga we wszystkich drzwiach **LF-R - low floor reverse - niska podłoga w tylnych drzwiach Linia W nie kursuje 1. stycznia, 1. i 2. dzień świąt wielkanocnych, 1. i 3. maja, Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa, 15. sierpnia, 1. i 11. listopada oraz 24., 25. i 26. grudnia. Przewoźnik: Usługi Przewozowe Osób Janusz Walkiewicz Rozkład jazdy ważny od 2 listopada 2023 r. |
Copyright © 2012-2024 RADOMSKA KOMUNIKACJA PODMIEJSKA, powered by Paweł Nazaruk & Renata Repeć |