LINIE PODMIEJSKIE
- KOMERCYJNE
LINIE PODMIEJSKIE
- GMINNE
LINIE GMINNE
LINIE PODMIEJSKIE
- KOMUNALNE
LINIE MIEJSKIE
- KOMERCYJNE
LINIE MIEJSKIE
- KOMUNALNE
LINIA CMENTARNA
- BEZPŁATNA
(W) | Przystanek: |
|
|||||||||||||||
Kierunek: |
|
||||||||||||||||
TRASA: | (MNISZEK-PODBÓR > Mniszek > Wawrzyszów > Strzałków-Dębniak-Marysin > Strzałków) > STRZAŁKÓW > Strzałków > Wolanów > Wolanów-Kowalanka > Kacprowice > Sławno > Ślepowron > Wolanowska > Kielecka > Okulickiego > Wernera > Malczewskiego > Lekarska > Traugutta > DW. PKP/Traugutta | ||||||||||||||||
poprzedni | vis a vis | następny | |||||||||||||||
|
|||||||||||||||||
Dziś obowiązuje rozkład feryjny. | |||||||||||||||||
Dni robocze | |||||||||||||||||
4:36 | 6:01 | 6:41 | Z | 7:41 | 8:31 | 9:31 | |||||||||||
10:16 | 12:31 | Z | 14:06 | 15:06 | 16:06 | 17:11 | B*D | 19:11 | |||||||||
Dni robocze, wolne od nauki szkolnej | |||||||||||||||||
4:36 | 6:01 | 6:51 | 7:41 | 8:31 | 9:31 | 10:16 | |||||||||||
12:31 | Z | 14:06 | 15:06 | 17:11 | 19:11 | ||||||||||||
Soboty | |||||||||||||||||
6:01 | 7:46 | CK | 9:31 | 11:21 | 13:11 | 15:11 | 17:11 | ||||||||||
Niedziele i święta | |||||||||||||||||
6:31 | M**8 | 9:06 | F | 16:26 | F | 18:46 | MZ**8 | ||||||||||
B - kurs do Zajezdni Walkiewicz - stałą trasą do przystanku Wolanów (Opoczyńska / Rynek).
C - kurs przez Garno. F - w Radomiu: kurs przez Reja. K - kryterium uliczne w Garnie (ulicami: Lipową, Kasztanową, Jesionową). M - kurs tylko do KIERZKOWA. Z - kurs zjazdowy. D - kurs skomunikowany z kursem linii W: JAROSŁAWICE - Wolanów - Radom. * przesiadka na Rynku: Wolanów (Opoczyńska / Rynek). ** przesiadka na pętli KIERZKÓW. 8 - kurs skomunikowany z kursem linii 8: KIERZKÓW > OS. WOŚNIKI. pogrubienie - autobus niskopodłogowy (klasy maxi: LF*, klasy mini: LF-R**)
brygadę obsługuje autobus klasy mini W soboty linię W obsługuje autobus klasy mini (LF-R). W niedziele linię W obsługuje niskopodłogowy BUS. *LF - low floor - niska podłoga we wszystkich drzwiach **LF-R - low floor reverse - niska podłoga w tylnych drzwiach Linia W nie kursuje 1. stycznia, 1. i 2. dzień świąt wielkanocnych, 1. i 3. maja, Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa, 15. sierpnia, 1. i 11. listopada oraz 24., 25. i 26. grudnia. Przewoźnik: Usługi Przewozowe Osób Janusz Walkiewicz Rozkład jazdy ważny od 2 listopada 2023 r. |
Copyright © 2012-2024 RADOMSKA KOMUNIKACJA PODMIEJSKA, powered by Paweł Nazaruk & Renata Repeć |