LINIE PODMIEJSKIE
- KOMERCYJNE
LINIE PODMIEJSKIE
- GMINNE
LINIE GMINNE
LINIE PODMIEJSKIE
- KOMUNALNE
LINIE MIEJSKIE
- KOMERCYJNE
LINIE MIEJSKIE
- KOMUNALNE
LINIA CMENTARNA
- BEZPŁATNA
W | Przystanek: |
|
|||||||||||||||
Kierunek: |
|
||||||||||||||||
TRASA: | WOLANÓW > Wolanów-Kowalanka > Kacprowice > Sławno > Ślepowron > Wolanowska > Kielecka > Okulickiego > Wernera > Malczewskiego > Lekarska > Traugutta > DW. PKP/Traugutta | ||||||||||||||||
poprzedni | następny | ||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||
Dziś obowiązuje rozkład feryjny. | |||||||||||||||||
Dni robocze | |||||||||||||||||
5:11 | 6:39 | 7:19 | Z | 7:24 | 8:19 | 8:24 | Z | 9:09 | 10:09 | ||||||||
10:54 | 11:45 | Z | 13:09 | Z | 14:44 | 15:44 | 16:44 | 17:46 | 19:46 | ||||||||
Dni robocze, wolne od nauki szkolnej | |||||||||||||||||
5:11 | 6:39 | 7:26 | 8:19 | 9:09 | 10:09 | 10:54 | 11:49 | Z | |||||||||
13:09 | Z | 14:44 | 15:44 | 16:39 | 17:46 | 19:46 | |||||||||||
Soboty | |||||||||||||||||
6:46 | 8:28 | 10:09 | 11:56 | 13:44 | 15:46 | 17:46 | |||||||||||
Z - kurs zjazdowy.
pogrubienie - autobus niskopodłogowy (klasy maxi: LF*, klasy mini: LF-R**)
brygadę obsługuje autobus klasy mini W soboty linię W obsługuje autobus klasy mini (LF-R). *LF - low floor - niska podłoga we wszystkich drzwiach **LF-R - low floor reverse - niska podłoga w tylnych drzwiach Przewoźnik: Usługi Przewozowe Osób Janusz Walkiewicz Rozkład jazdy ważny od 2 listopada 2023 r. |
Copyright © 2012-2024 RADOMSKA KOMUNIKACJA PODMIEJSKA, powered by Paweł Nazaruk & Renata Repeć |