LINIE PODMIEJSKIE
- KOMERCYJNE
LINIE PODMIEJSKIE
- GMINNE
LINIE GMINNE
LINIE PODMIEJSKIE
- KOMUNALNE
LINIE MIEJSKIE
- KOMERCYJNE
LINIE MIEJSKIE
- KOMUNALNE
LINIA CMENTARNA
- BEZPŁATNA
W | Przystanek: |
|
|||||||||||||||
Kierunek: |
|
||||||||||||||||
TRASA: | DW. PKP/Traugutta > Traugutta > Żeromskiego > Mireckiego > Okulickiego > Kielecka > Wolanowska > Ślepowron > Sławno > Kacprowice > Wolanów-Kowalanka > WOLANÓW > Strzałków > STRZAŁKÓW | ||||||||||||||||
poprzedni | vis a vis | następny | |||||||||||||||
|
|||||||||||||||||
Dziś obowiązuje rozkład feryjny. | |||||||||||||||||
Dni robocze | |||||||||||||||||
5:39 | X*A1 | 7:19 | A | 7:54 | A | 8:59 | A**E | 9:49 | A | 10:49 | 12:04 | A | |||||
13:19 | A | 14:29 | A**CKRE | 14:31 | CKRE**A2 | 15:34 | A**CKR | 15:36 | A**CKR | 16:29 | A**CKR/**E | 17:34 | CKAZ | ||||
18:34 | A | 20:39 | A | 22:34 | AZ | ||||||||||||
Dni robocze, wolne od nauki szkolnej | |||||||||||||||||
5:39 | A | 7:19 | A | 7:54 | A | 8:59 | A**E | 9:49 | A | 10:49 | 12:04 | A | |||||
13:19 | A | 14:34 | A**CKREZ | 15:39 | A | 16:29 | A**E | 17:34 | AZ | 18:34 | A | 20:39 | A | ||||
22:34 | AZ | ||||||||||||||||
Soboty | |||||||||||||||||
7:19 | A | 9:04 | A | 10:49 | A | 12:49 | A | 14:39 | CKA | 16:29 | CKA | 18:29 | AZ | ||||
Niedziele i święta | |||||||||||||||||
10:14 | AZ | 15:24 | A | 18:24 | A | ||||||||||||
A - kurs do krańca MNISZEK - PODBÓR.
C - kurs przez Garno. CKRE - kurs przez Garno (tam kryterium uliczne: Jesionową, Kasztanową, Lipową, Spacerową) i dalej przez Strzałków, Zabłocie do JAROSŁAWIC. K - kryterium uliczne w Garnie (ulicami: Jesionową, Kasztanową, Lipową). X - kurs skrócony tylko do przystanku Sławno. Z - kurs zjazdowy. A1 - kurs skomunikowany z kursem linii W: Sławno - MNISZEK-PODBÓR. A2 - kurs skomunikowany z kursem linii W: Radom (przez ul. Reja) - MNISZEK-PODBÓR. CKR - kurs skomunikowany z kursem okrężnym linii W: z WOLANOWA przez Garno (tam kryterium uliczne: Jesionową, Kasztanową, Lipową) z powrotem do WOLANOWA. CKRE - kurs skomunikowany z kursem okrężnym linii W: z WOLANOWA przez Garno (tam kryterium uliczne: Jesionową, Kasztanową, Lipową, Spacerową) i dalej przez Strzałków, Zabłocie do JAROSŁAWIC. E - kurs skomunikowany z kursem linii W: WOLANÓW - JAROSŁAWICE. Z - kurs zjazdowy. * przesiadka na przystanku Sławno. ** przejazd przez WOLANÓW (wjazd na Rynek, przesiadka do "dowozówki" na Rynku w Wolanowie). pogrubienie - autobus niskopodłogowy (klasy maxi: LF*, klasy mini: LF-R**)
brygadę obsługuje autobus klasy mini W soboty linię W obsługuje autobus klasy mini (LF-R). W niedziele linię W obsługuje niskopodłogowy BUS. *LF - low floor - niska podłoga we wszystkich drzwiach **LF-R - low floor reverse - niska podłoga w tylnych drzwiach Linia W nie kursuje 1. stycznia, 1. i 2. dzień świąt wielkanocnych, 1. i 3. maja, Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa, 15. sierpnia, 1. i 11. listopada oraz 24., 25. i 26. grudnia. Przewoźnik: Usługi Przewozowe Osób Janusz Walkiewicz Rozkład jazdy ważny od 2 listopada 2023 r. |
Copyright © 2012-2024 RADOMSKA KOMUNIKACJA PODMIEJSKA, powered by Paweł Nazaruk & Renata Repeć |