LINIE PODMIEJSKIE
- KOMERCYJNE
LINIE PODMIEJSKIE
- GMINNE
LINIE GMINNE
LINIE PODMIEJSKIE
- KOMUNALNE
LINIE MIEJSKIE
- KOMERCYJNE
LINIE MIEJSKIE
- KOMUNALNE
LINIA CMENTARNA
- BEZPŁATNA
(W) | Przystanek: |
|
|||||||||||||||
Kierunek: |
|
||||||||||||||||
TRASA: | DW. PKP/Traugutta > Traugutta > Żeromskiego > Mireckiego > Okulickiego > Kielecka > Wolanowska > Ślepowron > Sławno > Kacprowice > Wolanów-Kowalanka > Wolanów > Strzałków > STRZAŁKÓW > (Strzałków > Wawrzyszów > Mniszek > MNISZEK-PODBÓR) | ||||||||||||||||
poprzedni | vis a vis | następny | |||||||||||||||
|
|||||||||||||||||
Dziś obowiązuje rozkład feryjny. | |||||||||||||||||
Dni robocze | |||||||||||||||||
5:55 | 7:35 | 8:13 | 9:19 | 10:08 | 12:22 | 13:38 | |||||||||||
14:54 | 15:57 | 15:57 | 16:49 | 18:01 | Z | 18:53 | 20:58 | ||||||||||
22:53 | Z | ||||||||||||||||
Dni robocze, wolne od nauki szkolnej | |||||||||||||||||
5:54 | 7:35 | 8:13 | 9:19 | 10:08 | 12:22 | 13:38 | |||||||||||
14:54 | 15:57 | 16:49 | 17:53 | Z | 18:53 | 20:58 | 22:53 | Z | |||||||||
Soboty | |||||||||||||||||
7:38 | 9:23 | 11:08 | 13:04 | 15:05 | 16:55 | 18:48 | Z | ||||||||||
Niedziele i święta | |||||||||||||||||
7:16 | Z | 10:33 | Z | 15:43 | 18:39 | ||||||||||||
Z - kurs zjazdowy.
pogrubienie - autobus niskopodłogowy (klasy maxi: LF*, klasy mini: LF-R**)
brygadę obsługuje autobus klasy mini W soboty linię W obsługuje autobus klasy mini (LF-R). W niedziele linię W obsługuje niskopodłogowy BUS. *LF - low floor - niska podłoga we wszystkich drzwiach **LF-R - low floor reverse - niska podłoga w tylnych drzwiach Linia W nie kursuje 1. stycznia, 1. i 2. dzień świąt wielkanocnych, 1. i 3. maja, Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa, 15. sierpnia, 1. i 11. listopada oraz 24., 25. i 26. grudnia. Przewoźnik: Usługi Przewozowe Osób Janusz Walkiewicz Rozkład jazdy ważny od 2 listopada 2023 r. |
Copyright © 2012-2024 RADOMSKA KOMUNIKACJA PODMIEJSKA, powered by Paweł Nazaruk & Renata Repeć |