LINIE PODMIEJSKIE
- KOMERCYJNE
LINIE PODMIEJSKIE
- GMINNE
LINIE GMINNE
LINIE PODMIEJSKIE
- KOMUNALNE
LINIE MIEJSKIE
- KOMERCYJNE
LINIE MIEJSKIE
- KOMUNALNE
LINIA CMENTARNA
- BEZPŁATNA
W | Przystanek: |
|
|||||||||||||
Kierunek: |
|
||||||||||||||
TRASA: | DW. PKP/Traugutta > Traugutta > Żeromskiego > Mireckiego > Okulickiego > Kielecka > Wolanowska > Ślepowron > Sławno > Kacprowice > Wolanów-Kowalanka > WOLANÓW > Strzałków > STRZAŁKÓW | ||||||||||||||
poprzedni | vis a vis | następny | |||||||||||||
|
|||||||||||||||
Dziś obowiązuje rozkład feryjny. | |||||||||||||||
Dni robocze | |||||||||||||||
4:15 | T1 | 5:46 | T2*A1 | 5:47 | A | 6:18 | T4 | 6:15 | T1 | 7:18 | T4 | 7:27 | A | ||
8:02 | A | 9:03 | T3 | 9:07 | A**E | 9:57 | A | 10:57 | 12:12 | A | 13:27 | A | |||
14:37 | A**CKRE | 14:39 | CKRE**A2 | 15:42 | A**CKR | 15:44 | A**CKR | 16:37 | A**CKRE | 17:42 | CKAZ | 18:42 | A | ||
20:47 | A | 22:42 | AZ | ||||||||||||
Dni robocze, wolne od nauki szkolnej | |||||||||||||||
4:15 | T1 | 5:46 | A | 6:18 | T4 | 6:30 | T1 | 7:27 | A | 8:02 | A | 9:03 | T3 | ||
9:07 | A**E | 9:57 | A | 10:57 | 12:12 | A | 13:27 | A | 14:38 | T3 | 14:42 | A**CKREZ | |||
15:47 | A | 16:33 | T3 | 16:37 | A**E | 17:42 | AZ | 18:42 | A | 20:47 | A | 22:42 | AZ | ||
Soboty | |||||||||||||||
5:40 | T1 | 7:27 | A | 9:12 | A | 10:57 | A | 12:56 | A | 14:47 | CKA | 16:37 | CKA | ||
18:37 | AZ | ||||||||||||||
Niedziele i święta | |||||||||||||||
6:10 | T1 | 7:05 | AZ | 8:45 | T1 | 10:22 | AZ | 15:32 | A | 18:31 | A | ||||
A - kurs do krańca MNISZEK - PODBÓR.
C - kurs przez Garno. CKRE - kurs przez Garno (tam kryterium uliczne: Jesionową, Kasztanową, Lipową, Spacerową) i dalej przez Strzałków, Zabłocie do JAROSŁAWIC. K - kryterium uliczne w Garnie (ulicami: Jesionową, Kasztanową, Lipową). T1 - przejazd techniczny do krańca MNISZEK - PODBÓR (przez Kacprowice, Wolanów [Kowalankę, Radomską, Opoczyńską], Kolonię Wolanów, Strzałków, Strzałków - Dębniak-Marysin, Wawrzyszów, Mniszek). T2 - przejazd techniczny do przystanku Wolanów (Kolejowa / Młynarska) (przez Kacprowice, Wolanów [Kowalankę, Radomską, Kolejową]). T3 - przejazd techniczny do WOLANOWA (przez Kacprowice, Wolanów [Kowalankę, Radomską, Kolejową, Rynek]). T4 - przejazd techniczny do JAROSŁAWIC (przez Kacprowice, Wolanów - Kowalankę, Kowalę-Duszocinę, Chruślice - Kresy, Chruślice - Wygon, Chruślice, Zabłocie - Choiny, Zabłocie - Dąbrowę Bieniędzicką, Zabłocie - Blich, Bieniędzice - Stare, Kolonię Bieniędzice Górne). Z - kurs zjazdowy. A1 - kurs skomunikowany z kursem linii W: Sławno - MNISZEK-PODBÓR. A2 - kurs skomunikowany z kursem linii W: Radom (przez ul. Reja) - MNISZEK-PODBÓR. CKR - kurs skomunikowany z kursem okrężnym linii W: z WOLANOWA przez Garno (tam kryterium uliczne: Jesionową, Kasztanową, Lipową) z powrotem do WOLANOWA. CKRE - kurs skomunikowany z kursem okrężnym linii W: z WOLANOWA przez Garno (tam kryterium uliczne: Jesionową, Kasztanową, Lipową, Spacerową) i dalej przez Strzałków, Zabłocie do JAROSŁAWIC. E - kurs skomunikowany z kursem linii W: WOLANÓW - JAROSŁAWICE. Z - kurs zjazdowy. * przesiadka na przystanku Sławno. ** przejazd przez WOLANÓW (wjazd na Rynek, przesiadka do "dowozówki" na Rynku w Wolanowie). pogrubienie - autobus niskopodłogowy (klasy maxi: LF*, klasy mini: LF-R**)
brygadę obsługuje autobus klasy mini W soboty linię W obsługuje autobus klasy mini (LF-R). W niedziele linię W obsługuje niskopodłogowy BUS. *LF - low floor - niska podłoga we wszystkich drzwiach **LF-R - low floor reverse - niska podłoga w tylnych drzwiach Linia W nie kursuje 1. stycznia, 1. i 2. dzień świąt wielkanocnych, 1. i 3. maja, Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa, 15. sierpnia, 1. i 11. listopada oraz 24., 25. i 26. grudnia. Przewoźnik: Usługi Przewozowe Osób Janusz Walkiewicz Rozkład jazdy ważny od 2 listopada 2023 r. |
Copyright © 2012-2024 RADOMSKA KOMUNIKACJA PODMIEJSKA, powered by Paweł Nazaruk & Renata Repeć |