LINIE PODMIEJSKIE
- KOMERCYJNE
LINIE PODMIEJSKIE
- GMINNE
LINIE GMINNE
LINIE PODMIEJSKIE
- KOMUNALNE
LINIE MIEJSKIE
- KOMERCYJNE
LINIE MIEJSKIE
- KOMUNALNE
LINIA CMENTARNA
- BEZPŁATNA
(P) | Przystanek: |
|
|||||||||||||||
Kierunek: |
|
TRASA: | Ostrołęka > Potkanna-Kolonia > Potkanna > Domaniów-Zagóra > Domaniów > Domaniów-Jagodno/Stary Młyn > Wrzos > Słowików) > Przytyk > Przytyk-Piaski > Oblas > Oblas-Leśniczówka > Zakrzewska Wola > Marianowice > Marianowice-Dolne > Zakrzew-Las > Zakrzew > Natalin > Podlesie Mleczkowskie-Zakrzówek > Mleczków > Zdziechów > Milejowice > Bielicha > Przytycka > Malczewskiej > Okulickiego > Wernera > Malczewskiego > Lekarska > Traugutta > DW. PKP/Traugutta | ||||||||||||||
poprzedni | vis a vis | następny | |||||||||||||||
|
|||||||||||||||||
Dziś obowiązuje rozkład powszedni. | |||||||||||||||||
Dni robocze | |||||||||||||||||
6:21 | Z | 7:29 | CZ*D | 7:33 | Z | ||||||||||||
C - kurs do pętli PRZYTYK - ZACHĘTA przez Wrzos (z wjazdem kieszeniowym do Goszczewic), Jabłonnę.
Z - kurs zjazdowy. D - kurs skomunikowany z kursem okrężnym linii P: Radom - Zakrzew, PRZYTYK - ZACHĘTA, Sukowska Wola, Zameczek / Suków, PRZYTYK - ZACHĘTA, Zakrzew, Radom. * przesiadka z "dowozówki" na pętli PRZYTYK - ZACHĘTA.
brygadę obsługuje autobus klasy mini brygadę obsługuje niskopodłogowy BUS W dni robocze, wolne od nauki szkolnej, autobusy linii P nie wykonują kursów na trasach wariantowych. Przewoźnik: Usługi Przewozowe Osób Janusz Walkiewicz Rozkład jazdy ważny od 9 października 2023 r. |
Copyright © 2012-2024 RADOMSKA KOMUNIKACJA PODMIEJSKA, powered by Paweł Nazaruk & Renata Repeć |