LINIE PODMIEJSKIE
- KOMERCYJNE
LINIE PODMIEJSKIE
- GMINNE
LINIE GMINNE
LINIE PODMIEJSKIE
- KOMUNALNE
LINIE MIEJSKIE
- KOMERCYJNE
LINIE MIEJSKIE
- KOMUNALNE
LINIA CMENTARNA
- BEZPŁATNA
[I] | Przystanek: |
|
|||||||||||||||
Kierunek: |
|
||||||||||||||||
TRASA: | IŁŻA-OS. STASZICA > IŁŻA D.A. > Iłża-Na Szosie Krzyżanowskiej > Krzyżanowice-Stara Wieś > Walentynów > Alojzów > Bujak-Stary > Modrzejowice-Osada > Modrzejowice > Skaryszew-Budki Skaryszewskie > Skaryszew > Skaryszew-Praga > Skaryszew-Wincentów > Makowiec-Pod Lasem > Makowiec > Makowiec-Za Szosą > Słowackiego > al. Grzecznarowskiego > DW. PKP | ||||||||||||||||
poprzedni | vis a vis | następny | |||||||||||||||
Od 28.01 - zawieszenie porannego (pierwszego) wahadła w soboty |
|||||||||||||||||
Dziś obowiązuje rozkład powszedni. | |||||||||||||||||
Dni robocze | |||||||||||||||||
6:01 | 6:46 | 8:09 | 10:18 | 11:04 | 12:31 | 13:46 | 14:46 | ||||||||||
15:56 | 16:56 | 17:51 | |||||||||||||||
Dni robocze, wolne od nauki szkolnej | |||||||||||||||||
6:01 | 8:09 | 10:18 | 12:31 | 14:46 | 16:56 | ||||||||||||
Soboty | |||||||||||||||||
6:01 | 8:09 | 10:18 | 12:31 | 14:46 | |||||||||||||
brygadę obsługuje autobus klasy midi W dni robocze, wolne od nauki szkolnej linię [I] obsługuje autobus klasy midi. W soboty linię [I] obsługuje BUS. Nie kursuje w Wielką Sobotę oraz 24. i 31. grudnia. Przewoźnik: Przewozy MINI BUSEM Dariusz Szymkiewicz Rozkład jazdy ważny od 1 września 2022 r. |
Copyright © 2012-2024 RADOMSKA KOMUNIKACJA PODMIEJSKA, powered by Paweł Nazaruk & Renata Repeć |