LINIE PODMIEJSKIE
- KOMERCYJNE
LINIE PODMIEJSKIE
- GMINNE
LINIE GMINNE
LINIE PODMIEJSKIE
- KOMUNALNE
LINIE MIEJSKIE
- KOMERCYJNE
LINIE MIEJSKIE
- KOMUNALNE
LINIA CMENTARNA
- BEZPŁATNA
A | Przystanek: |
|
|||||||||||||||
Kierunek: |
|
||||||||||||||||
TRASA: | JEDLIŃSK > Wsola > Wielogóra > Warszawska > Malczewskiego > Lekarska > Traugutta > DW. PKP/Traugutta | ||||||||||||||||
poprzedni | następny | ||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||
Dziś obowiązuje rozkład powszedni. | |||||||||||||||||
Dni robocze | |||||||||||||||||
5:29 | 5:59 | 6:29 | 6:58 | 7:23 | 7:43 | 7:58 | Z | 8:38 | |||||||||
9:18 | 9:58 | Z | 10:43 | 12:08 | 13:28 | 14:06 | 14:56 | 15:21 | |||||||||
15:51 | 16:21 | 16:48 | Z | 17:53 | 19:20 | 20:40 | 21:48 | Z | |||||||||
Dni robocze, wolne od nauki szkolnej | |||||||||||||||||
5:59 | 6:29 | 7:23 | 7:43 | 8:38 | 9:18 | 9:58 | Z | 10:43 | |||||||||
12:08 | 13:28 | 14:56 | 15:51 | 16:21 | 17:53 | 19:20 | |||||||||||
20:40 | |||||||||||||||||
Soboty | |||||||||||||||||
6:29 | 7:43 | 9:18 | 10:43 | 12:08 | 13:28 | 14:56 | 16:21 | ||||||||||
17:53 | 19:21 | Z | |||||||||||||||
1 XI 2024 | |||||||||||||||||
7:43 | 9:18 | 10:43 | 12:08 | 13:28 | 14:56 | 16:21 | 17:53 | Z | |||||||||
Z - kurs zjazdowy (stałą trasą do przystanku gen. Traugutta / marsz. Józefa Piłsudskiego).
Linia A jest obsługiwana klimatyzowanymi autobusami niskopodłogowymi klasy maxi. Przewoźnik: Michalczewski sp. z o.o. Rozkład jazdy ważny od 11 grudnia 2023 r. |
Copyright © 2012-2024 RADOMSKA KOMUNIKACJA PODMIEJSKA, powered by Paweł Nazaruk & Renata Repeć |