LINIE PODMIEJSKIE
- KOMERCYJNE
LINIE PODMIEJSKIE
- GMINNE
LINIE GMINNE
LINIE PODMIEJSKIE
- KOMUNALNE
LINIE MIEJSKIE
- KOMERCYJNE
LINIE MIEJSKIE
- KOMUNALNE
LINIA CMENTARNA
- BEZPŁATNA
(A) | Przystanek: |
|
|||||||||||||||
Kierunek: |
|
||||||||||||||||
TRASA: | DW. PKP/Traugutta > Traugutta > Żeromskiego > Malczewskiego > Warszawska > Wielogóra > Wsola > Piastów > Jedlińsk > (Jedlińsk-Piaski > Jedlanka > Jedlanka-Podszosie > JEDLANKA-KĘPINY) | ||||||||||||||||
poprzedni |
następny
(wariant) następny |
||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||
Dziś obowiązuje rozkład feryjny. | |||||||||||||||||
Dni robocze | |||||||||||||||||
4:59 | 5:44 | 6:39 | 7:09 | 8:03 | |||||||||||||
8:23 | 9:58 | 11:23 | 12:48 | 14:08 | |||||||||||||
15:13 | 15:38 | 16:03 | 16:33 | Z | 17:03 | 18:33 | 20:00 | ||||||||||
Dni robocze, wolne od nauki szkolnej | |||||||||||||||||
5:44 | 6:39 | 7:09 | 8:03 | 8:23 | 9:58 | ||||||||||||
11:23 | 12:48 | 14:08 | 15:13 | 15:38 | 16:33 | Z | 17:03 | 18:33 | |||||||||
20:00 | |||||||||||||||||
Soboty | |||||||||||||||||
5:44 | 7:09 | 8:23 | 9:58 | 11:23 | 12:48 | 14:08 | 15:38 | ||||||||||
17:03 | 18:33 | ||||||||||||||||
1 XI 2024 | |||||||||||||||||
7:09 | 8:23 | 9:58 | 11:23 | 12:48 | 14:08 | 15:38 | 17:03 | ||||||||||
Z - kurs zjazdowy.
Linia A jest obsługiwana klimatyzowanymi autobusami niskopodłogowymi klasy maxi. Przewoźnik: Michalczewski sp. z o.o. Rozkład jazdy ważny od 11 grudnia 2023 r. |
Copyright © 2012-2024 RADOMSKA KOMUNIKACJA PODMIEJSKA, powered by Paweł Nazaruk & Renata Repeć |