LINIE PODMIEJSKIE
- KOMERCYJNE
LINIE PODMIEJSKIE
- GMINNE
LINIE GMINNE
LINIE PODMIEJSKIE
- KOMUNALNE
LINIE MIEJSKIE
- KOMERCYJNE
LINIE MIEJSKIE
- KOMUNALNE
LINIA CMENTARNA
- BEZPŁATNA
(24) | Przystanek: |
|
|||||||||||||||
Kierunek: |
|
||||||||||||||||
TRASA: | (KIEDRZYN > Małęczyn-Nowy > Małęczyn-Kościelny > Małęczyn-Stary > Janów) > DŁUGOJÓW GÓRNY > Skaryszewska > Słowackiego > Górna > Kaszubska > Żeromskiego > 25. Czerwca > Żwirki i Wigury > Kusocińskiego > Chrobrego > Mieszka I > OS. MICHAŁÓW | ||||||||||||||||
poprzedni | vis a vis | następny | |||||||||||||||
|
|||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||
Dni robocze | |||||||||||||||||
4:43 | 5:39 | 6:10 | A | 6:32 | A | 7:07 | A | 8:08 | |||||||||
8:45 | 11:05 | 11:43 | |||||||||||||||
13:20 | 14:56 | A | 15:22 | 15:54 | 16:49 | B | |||||||||||
17:11 | 18:06 | A | 18:40 | 20:25 | 21:48 | ||||||||||||
Dni robocze, wolne od nauki szkolnej | |||||||||||||||||
4:43 | 5:39 | 6:10 | A | 6:32 | A | 7:07 | A | 8:08 | |||||||||
8:45 | 11:05 | 11:43 | |||||||||||||||
13:20 | 14:56 | A | 15:22 | 15:54 | 16:49 | B | |||||||||||
17:11 | 18:06 | A | 18:40 | 20:25 | 21:48 | ||||||||||||
Soboty, niedziele i święta | |||||||||||||||||
5:49 | S | 7:16 | 8:43 | 11:43 | |||||||||||||
13:39 | S | 15:05 | 18:14 | A | 21:10 | B | |||||||||||
1 XI 2024 | |||||||||||||||||
5:49 | 7:16 | 9:08 | 10:38 | 12:08 | 13:38 | ||||||||||||
15:08 | 16:38 | 18:14 | A | 21:10 | B | ||||||||||||
A - kurs do pętli JÓZEFÓW SZPITAL.
B - kurs do zajezdni MPK (stałą trasą do przystanku Słowackiego / Idalińska). S - kursuje tylko w soboty. pogrubienie - brygada niskopodłogowa W weekendy linia 24 jest obsługiwana autobusami niskopodłogowymi klasy maxi. Organizator: MZDiK Radom Operator: MPK Radom sp. z o.o. Rozkład jazdy ważny od 19 września 2023 r. |
Copyright © 2012-2024 RADOMSKA KOMUNIKACJA PODMIEJSKA, powered by Paweł Nazaruk & Renata Repeć |