Ostatnia aktualizacja:
20.07.2024
LICZBA ODSŁON:
Liczba osób
tylko dziś:
Osoby on-line:     
 

Archiwum

29.03.2019 - Likwidacja linii [G BIS]

   SŁOWA KLUCZOWE
gm. Gózd, linia [G BIS], PKS, Kuczki-Kolonia, Wojsławice, Grzmucin, Małęczyn, Janów

Piątek, 29. marca będzie ostatnim dniem kursowania linii [G BIS] (Radom - Kuczki-Kolonia, przez Janów, Małęczyn, Grzmucin, Wojsławice). PKS Radom likwiduje tę linię z powodów ekonomicznych.

Od 1. kwietnia (poniedziałek) przewozy na tej trasie będzie wykonywał prywatny przewoźnik. Odjazd z miejscowości Kuczki-Kolonia o 6:20, powrót z Radomia o 15:40 - z przystanku RADOM - DW. PKP / gen. Traugutta.

28-30.03.2019 - Tymczasowe zamknięcie odc. ul. Chorzowskiej

   SŁOWA KLUCZOWE
m.n.p.p. Radom, gm. Jedlnia-Letnisko, gm. Gózd, linia 14, linia 24, MPK, Dzierzków, Sadków, Natolin, Małęczyn, Kiedrzyn

AKTUALIZACJA

Jak podaje MZDiK, w związku z przyspieszeniem prac przy budowie wiaduktu w al. WP, ulegnie skróceniu czas obowiązywania tymczasowych zmian w kursowaniu linii 14 i 24. Autobusy obu linii wrócą na swe stałe trasy już w sobotę, 30. marca.


W związku z rozpoczęciem montażu wiaduktu w al. WP nad linią kolejową nr 26 (Łuków - Dęblin - Radom), od czwartku do soboty, tj. od 28 do 30 marca zostanie zamknięty odcinek ul. Chorzowskiej (w pobliżu torów kolejowych, pod wspomnianym wiaduktem). W związku z tym, autobusy linii 14 jadące na trasie wariantowej do/z SADKOWA - POLESIA będą skierowane na trasę podstawową, tj. do krańca SADKÓW LOTNISKO. W miejsce autobusów tej linii, do SADKOWA - POLESIA zostaną skierowane autobusy linii 24 (vide mapa). Zmieni się rozkład jazdy tej ostatniej.

Tymczasowy objazd ul. Chorzowskiej jquery lightbox videosby VisualLightBox.com v5.9

Autobusy linii 24, od przystanku Kiedrzyn / Małęczyn - Nowy I NŻ pojadą dalej przez Kiedrzyn do Sadkowa. Powrót z Sadkowa tą samą trasą, tj. przez Kiedrzyn, Małęczyn - Nowy do pętli MAŁĘCZYN - NOWY / Kiedrzyn i dalej stałą trasą.

W związku z objazdem, tymczasowo ulegnie zawieszeniu funkcjonowanie następujących przystanków:
- Chorzowska / Wrocławska NŻ;
- Chorzowska NŻ;
- Natolin II NŻ;
- Natolin I NŻ oraz
- Sadków - Górki NŻ.

18.03.2019 - Nowy kurs do krańca MNISZEK - PODBÓR

   SŁOWA KLUCZOWE
gm. Wolanów, linia W, Walkiewicz

Od poniedziałku (18. marca) ulegnie korekcie rozkład jazdy linii W. Zmiana będzie polegać na dodaniu kursu z Radomia o 22:15 do pętli MNISZEK - PODBÓR. Korekta rozkładu jazdy dotyczy tylko dni roboczych.

11.03.2019 - Korekta rozkładu jazdy

   SŁOWA KLUCZOWE
linia 23, MPK, korekta

 

W związku ze zmianą rozkładu jazdy pociągów, od poniedziałku - 11. marca 2019 r. - zostaną skorygowane rozkłady jazdy autobusów komunikacji miejskiej, m.in. linii 23. Zmiana na tej linii będzie polegać na przesunięciu godziny odjazdu kursu w dni robocze z krańca WÓLKA KLWATECKA / Mroza z 4:24 na 4:14.

10.03.2019 - Objazdy podczas XII Biegu Kazików

   SŁOWA KLUCZOWE
m.n.p.p. Radom, objazd, linia A, linia B, linia F, linia P, linia W, linia 8, linia 15, Michalczewski, PKS Radom, Alexandria, Walkiewicz, Irex-4, MPK Radom, Bieg Kazików

W niedzielę (10. marca) na finał radomskich Kazików 2019 odbędzie się XII Bieg Kazików. Jego trasa będzie poprowadzona ulicami Śródmieścia oraz Miasta Kazimierzowskiego, w związku z powyższym część ulic w centrum miasta będzie w godzinach 12:30-14:30 zamknięta dla ruchu. Spowoduje to tymczasowe objazdy autobusów kilku linii miejskich oraz podmiejskich.

Objazdy podczas XII Biegu Kazików jquery lightbox videosby VisualLightBox.com v5.9

Kurs linii A z DW. PKP o 13:22, od przystanku gen. Traugutta / marsz. Józefa Piłsudskiego będzie wykonany ulicami: gen. Traugutta, Tochtermana, Podwalną, Wałową, Limanowskiego, rondo pl. ks. Kotlarza, Montwiłła-Mireckiego, Wernera, Malczewskiego do przystanku Malczewskiego / Wernera i dalej stałą trasą. Kurs z JELIŃSKA o 12:50, od przystanku Malczewskiego / Wernera będzie wykonany ulicami: Malczewskiego, Wernera, Montwiłła-Mireckiego, rondo pl. ks. Kotlarza, Limanowskiego, rondo Kisielewskiego, Narutowicza, Podwalną, Tochtermana, gen. Traugutta do przystanku gen. Traugutta / marsz. Józefa Piłsudskiego i dalej stałą trasą. Na trasie objazdu będzie obowiązywał przystanek tymczasowy Tochtermana / Lekarska, a ponadto - w kierunku DW. PKP - tymczasowo przystanek Wernera / Malczewskiego.

04.03.2019 - Nowy kurs skrócony do Zakrzewskiej Woli

   SŁOWA KLUCZOWE
gm. Zakrzew, linia R, RAF-AL

Od poniedziałku (4. marca) ulegnie korekcie rozkład jazdy linii R. Zmiana będzie polegać na dodaniu kursu z Radomia o 22:30, który będzie skrócony do granic gminy Zakrzew, tj. do pętli ZAKRZEWSKA WOLA. Korekta rozkładu jazdy dotyczy tylko dni roboczych.
Nowy kurs linii R jquery lightbox videosby VisualLightBox.com v5.9

01.03.2019 - Wycofanie linii z Dąbrowy Goszczewickiej

   SŁOWA KLUCZOWE
pow. przysuski, gm. Potworów, linia O, RAF-AL, wycofanie linii

Od 1. marca (piątek) autobusy linii O zostaną wycofane z Dąbrowy Goszczewickiej, w związku z tym trasa podstawowa tej linii zostanie skrócona do Ostrołęki. Zmieni się tym samym rozkład jazdy, ponadto zmieni się trasa przejazdu dwóch kursów z OSTROŁĘKI na terenie Radomia. Odjazdy w dni robocze:
- z Radomia o 7:45, 11:45, 14:50 i 17:15;
- z OSTROŁĘKI o 6:00, 6:45, 8:45, 12:45, 15:50A i 18:15A.

Odjazdy w dni robocze, wolne od nauki szkolnej:
- z Radomia o 7:45 i 11:45 (bez zmian);
- z OSTROŁĘKI o 8:45 i 12:45.

A - w Radomiu kurs ulicami: Wapienną, Wolanowską, NSZZ "Solidarność", rondo ks. abp. prymasa Łaskiego, Maratońską, Rewolucji 1905. Roku, Dowkontta, Księcia Józefa Poniatowskiego.
Nowa trasa wariantowa linii O na terenie Radomia jquery lightbox videosby VisualLightBox.com v5.9

Powyższa zmiana skutkuje:
- likwidacją pętli DĄBROWA GOSZCZEWICKA;
- likwidacją przystanku Ostrołęka (tylko w kierunku Radomia), a ponadto
- przystanek Ostrołęka (w kierunku Dąbrowy Goszczewickiej) zmieni charakter na pętlę OSTROŁĘKA.

Tym samym - po prawie dwóch latach - zasięg radomskiej komunikacji podmiejskiej został pomniejszony o teren gminy Potworów w powiecie przysuskim.

01.03.2019 - Korekty minutowe rozkładu jazdy

   SŁOWA KLUCZOWE
m.-gm. Skaryszew, linia B, PKS Radom, korekta rozkładu

Od piątku - 1. marca - ulegnie korekcie rozkład jazdy linii B. Zmiany będą polegać na przesunięciach minutowych niektórych kursów w dni robocze:
- odjazdy z Radomia ulegają przesunięciu z 11:30 na 11:50 oraz z 13:50 na 13:40;
- odjazdy ze Skaryszewa ulegają przesunięciu z 12:15 na 12:35 oraz z 14:40 na 14:30.
16.02.2019 - Korekty minutowe rozkładu jazdy

   SŁOWA KLUCZOWE
gm. Skaryszew, gm. Gózd, linia 24, MPK Radom, korekta rozkładu

W związku z postulatami pasażerów, od soboty - 16. lutego - ulegnie zmianie rozkład jazdy linii 24. Zmiany będą polegać na przesunięciach minutowych niektórych kursów we wszystkie dni tygodnia.

16.02.2019 - Zmiany tras oraz rozkładów jazdy

   SŁOWA KLUCZOWE
gm. Jastrzębia, linia L, linia [L BIS], PKS Radom

AKTUALIZACJA: W związku z przeprowadzonym researchem dotyczącym zmian na liniach wyjeżdżających na teren gminy Jastrzębia stwierdzono, że zarówno autobusy wykonujące kursy okrężne (linia L), jak i te wykonujące kursy do BARTODZIEJÓW (linia [L BIS]) posiadają wspólne oznakowanie - L. Trasa tej drugiej pokrywa się w 100% z tą pierwszą. W związku z tym, na tej witrynie ulegnie likwidacji linia [L BIS]. Zmianie uległa również obsada brygadowa, w tym rodzaj stosowanego taboru. Stwierdzono ponadto zadanie łączone z linią B. Wszystkie zaobserwowane zmiany zostaną zaimplementowane do rozkładów jazdy na tabliczkach na tej witrynie.

Pasażerom przypominamy, że witryna wra-bus.cba.pl nie reprezentuje żadnego z przewoźników, w tym PKS Radom. Wina braku jakiejkolwiek informacji, zarówno przed wprowadzeniem zmian oraz nawet w trakcie ich trwania (przez pierwszy tydzień) na stronie tego przewoźnika oraz na przystankach na terenie miasta leży po stronie przewoźnika. Witryna ta powstała właśnie w celu informowania o rozkładach jazdy oraz o ich zmianach (w tym również o zmianach tras linii autobusowych), bowiem częste są przypadki braku rzetelnej informacji ze strony prywatnych przewoźników, tak jak to miało miejsce obecnie w przypadku linii L.

11.02.2019 - Zmiany tras oraz rozkładów jazdy

   SŁOWA KLUCZOWE
gm. Jastrzębia, linia [L], linia L, linia [L BIS], PKS Radom

Tydzień wcześniej, niż wynikało to z zapowiedzi urzędników gminy Jastrzębia, bo już od poniedziałku - 11. lutego - nastąpią istotne zmiany w kursowanuiu autobusów linii podmiejskich obsługujących tę gminę, tj. linii L, [L BIS] oraz [L]. Zmiany dotyczą rozkładów jazdy oraz tras przebiegu tych linii, zarówno na terenie miasta Radom, jak i na terenie wspomnianej gminy.

Na terenie miasta Radom, na odcinku od DW. PKS do przystanku Struga / pl. Jagielloński, trasa linii L będzie pokrywała się z trasą linii [L BIS], tj. autobusy będą kierowały się z DW. PKS ulicami: Beliny-Prażmowskiego, Traugutta, Żeromskiego, Malczewskiego, Kelles-Krauza, Struga i dalej stałą trasą. Powrót z ul. Struga ulicami: Kelles-Krauza, Malczewskiego, Wałową, Lekarską, Tochtermana, Traugutta, Beliny-Prażmowskiego.

Rozkład jazdy w dni robocze ulegnie drobnym korektom - nadal będzie wykonywanych 13 kursów okrężnych (w dni robocze, wolne od nauki szkolnej - 7); ponadto zostanie przywrócone kursowanie linii L w soboty.

Odjazdy z DW. PKS w dni robocze:
- na trasie Radom-Jastrzębia-Bartodzieje-Goryń-Lewaszówka-Jastrzębia-Radom o 4:50*, 5:45*, 6:40, 8:40, 18:00** i 22:30**;
- na trasie Radom-Jastrzębia-Lewaszówka-Goryń-Bartodzieje-Jastrzębia-Radom o 7:40, 9:40, 11:15, 12:30, 14:30, 15:30 i 20:00**.

Odjazdy z DW. PKS w dni robocze, wolne od nauki szkolnej:
- na trasie Radom-Jastrzębia-Bartodzieje-Goryń-Lewaszówka-Jastrzębia-Radom o 5:45*, 18:00** i 22:30**;
- na trasie Radom-Jastrzębia-Lewaszówka-Goryń-Bartodzieje-Jastrzębia-Radom o 9:40, 12:30, 15:30 i 20:00**.

Odjazdy z DW. PKS w soboty:
- na trasie Radom-Jastrzębia-Bartodzieje-Goryń-Lewaszówka-Jastrzębia-Radom o 4:50*;
- na trasie Radom-Jastrzębia-Lewaszówka-Goryń-Bartodzieje-Jastrzębia-Radom o 7:40, 12:30, 15:30 i 20:00**.

* wyjazd przez ul. 25. Czerwca
** powrót przez ul. 25. Czerwca

Zmiany trasy linii L i [L BIS] na terenie Radomia jquery lightbox videosby VisualLightBox.com v5.9

Na terenie miasta Radom, na odcinku od przystanku Struga / pl. Jagielloński do granic miasta, trasa linii [L BIS] będzie pokrywała się z trasą linii L, tj. autobusy będą kierowały się z DW. PKS stałą trasą do przystanku Struga / pl. Jagielloński, i dalej ulicami: Struga, Zbrowskiego, Energetyków. Trasa linii [L BIS] została wydłużona do BARTODZIEJÓW. Na terenie gminy Jastrzębia autobus tej linii pojedzie dalej wzdłuż trasy linii L, tj. przez Lesiów, Kolonię Lesiów - Bąki Lesiowskie, Wojciechów, Jastrzębię do BARTODZIEJÓW. W porannym i popołudniowym szczycie (dni robocze) pojawią się kursy wariantowe z wjazdem kieszeniowym w Wojciechowie do Owadowa.

Rozkład jazdy w dni robocze ulegnie drobnym korektom; ponadto linia [L BIS] rozpocznie kursowanie w niedziele.

Odjazdy w dni robocze:
- z DW. PKS o 4:05*, 6:00, 14:20** i 16:00**;
- z BARTODZIEJÓW o 4:40**, 6:45**, 15:10 i 16:50.

Odjazdy w dni robocze, wolne od nauki szkolnej:
- z DW. PKS o 4:05*;
- z BARTODZIEJÓW o 4:40**.

Odjazdy w niedziele:
- z DW. PKS o 8:00, 12:30, i 18:30;
- z BARTODZIEJÓW o 8:50, 13:15 i 19:15.

* wyjazd przez ul. 25. Czerwca
** wjazd kieszeniowy do Owadowa.

Zmiany trasy linii L i [L BIS] na terenie gminy Jastrzębia jquery lightbox videosby VisualLightBox.com v5.9

W związku ze zmianą trasy linii L, przestaną ją obowiązywać następujące przystanki:
- Narutowicza / gen. Kościuszki;
- Limanowskiego / Wałowa;
- Montwiłła-Mireckiego / Wernera oraz
- Wernera / Montwiłła-Mireckiego.

W związku ze zmianą trasy, linię L będą obowiązywać następujące przystanki:
- RADOM - DW. PKP / gen. Traugutta;
- RADOM - DW. PKP / gen. Beliny-Prażmowskiego (tylko dla wysiadających);
- gen. Traugutta / marsz. Józefa Piłsudskiego;
- Żeromskiego / gen. Traugutta oraz
- Lekarska / Szpital.

W związku ze zmianą trasy linii [L BIS] tymczasowo zawieszone dla tej linii przystanki, tj. Józefów Szpital, Warszawska / Ofiar Firleja, Warszawska / Wincentego Witosa, Wielogóra I (Warszawska / Stawna), Wielogóra II (Warszawska / Ceglana), Wsola I NŻ (Warszawska / Słoneczna) oraz Wsola II (Warszawska / Lotnicza), w związku z jej wycofaniem z terenu gminy Jedlińsk (miejscowości: Wielogóra i Wsola) przestają dla niej obowiązywać na stałe.

27.01.2019 - Komunikacja podmiejska podczas ferii zimowych

   SŁOWA KLUCZOWE
ferie zimowe

Zgodnie z komunikatem Ministra Edukacji Narodowej (MEN) ws. terminów ferii zimowych w roku szkolnym 2018/2019, ferie zimowe w woj. mazowieckim odbędą się w dniach 28 stycznia - 8 lutego 2019 r. Wobec tego, w tym okresie - w dniach od poniedziałku do piątku - na niektórych komercyjnych liniach podmiejskich (literowych) obowiązuje rozkład "w dni robocze, wolne od nauki szkolnej" - są to linie A, B, O, P, R, S, W i Z.

12.01.2019 - Tymczasowe uruchomienie weekendowej linii wewnętrznej na terenie gminy Jastrzębia

   SŁOWA KLUCZOWE
gm. Jastrzębia, linia [L], Kozłów

W związku z zawieszeniem przez PKS Radom wykonywania w weekendy przewozów na linii L, gmina Jastrzębia uruchamia tymczasową, weekendową, a ponadto bezpłatną linię wewnętrzną. Początek tej linii będzie miał miejsce na przystanku Jastrzębia / Dąbrowa Jastrzębska - Jastrzębskie Komorniki. Autobus będzie pokonywał trasę przez Dąbrowę Jastrzębską, Mąkosy Nowe, Mąkosy Stare (z wjazdem kieszeniowym do Lewaszówki), Goryń, Wolę Goryńską, Olszowę, Bartodzieje, JASTRZĘBIĘ, Jastrzebię, Wojciechów, Kolonię Lesiów (p.o. PKP Lesiów), Lesiów do KOZŁOWA. W kierunku przeciwnym autobus pojedzie trasą z KOZŁOWA przez Lesiów, Kolonię Lesiów (p.o. PKP Lesiów), Wojciechów, Jastrzębię, Dąbrowę Jastrzębską, Mąkosy Nowe, Mąkosy Stare (z wjazdem kieszeniowym do Lewaszówki), Goryń, Wolę Goryńską, Olszowę, Bartodzieje, JASTRZĘBIĘ do przystanku Jastrzębia I. Oznacza to, że w obu relacjach, na odcinku Jastrzębia II - Lewaszówka - Goryń - Bartodzieje - Jastrzębia I, autobus będzie kursował w tym samym kierunku - tylko do przystanku Jastrzębia I lub aż do KOZŁOWA (vide mapa). Szczegółowe oznaczenia poszczególnych kursów podano na tej witrynie na tabliczkach z rozkładem jazdy.

Tymczasowa weekendowa linia gminna [L] jquery lightbox videosby VisualLightBox.com v5.9

Na potrzeby tej witryny, powyższa linia będzie oznaczona symbolem [L], ponieważ zastępuje linię L, a ona sama nie ma oznaczenia literowego. Jest to linia gminna, w związku z powyższym praca przewozowa będzie wykonywana gminnym gimbusem (autobus klasy midi). Dojazd do KOZŁOWA umożliwi dalszą podróż do Radomia. Kursy będą bowiem zsynchronizowane z kursami okrężnymi z wjazdem kieszeniowym do tej właśnie miejscowości autobusów linii 18. Podobnie, przejazdy kursami wariantowymi z Radomia przez KOZŁÓW umożliwią dalszą podróż po terenie gminy Jastrzębia. Odjazdy linii [L] będą wykonywane następująco:
- z przystanku Jastrzębia / Dąbrowa Jastrzębska - Jastrzębskie Komorniki o 5:47, 11:17 i 15:17;
- z pętli KOZŁÓW o 6:54, 12:28 i 16:28.

Odjazdy kursów wariantowych przez KOZŁÓW w weekendy linii 18 z krańca RADOM - DW. PKP / gen. Beliny-Prażmowskiego odbywają się o 6:28, 12:00 i 16:00.

02.01.2019 - Uruchomienie linii do Lasowic

   SŁOWA KLUCZOWE
nowa linia, gm. Jedlnia-Letnisko, linia 22, MPK, Rajec Szlachecki, Lasowice, Sadków-Polesie

Na wniosek gm. Jedlnia-Letnisko, w środę - 2. stycznia - zostanie uruchomiona nowa linia autobusowa, która połączy OS. GOŁĘBIÓW I z podradomską miejscowością Lasowice. Trasa będzie przebiegać z Radomia ulicami: Struga, Kozienicką, rondo bł. ks. Popiełuszki, Zwolińskiego i dalej przez Rajec Szlachecki do Lasowic z pętlą zlokalizowaną przy stacji demontażu pojazdów (adres Sadków 6) - SADKÓW - POLESIE / Lasowice. (vide mapa).

Nowa linia autobusowa do Lasowic jquery lightbox videosby VisualLightBox.com v5.9

Linię 22 będzie obsługiwała brygada szczytowa, która wykona w porannym i popołudniowym szczycie komunikacyjnym po 3 wahadła. Praca przewozowa będzie się odbywała tylko w dni robocze. Odjazdy będą wykonywane następująco:
- z pętli OS. GOŁĘBIÓW I o 4:55, 6:05, 7:35, 14:00, 15:05 i 16:10;
- z pętli SADKÓW - POLESIE / Lasowice o 5:15, 6:55, 8:15, 14:30, 15:35 i 16:30.

02.01.2019 - Dodatkowy kurs do/z Rożek

   SŁOWA KLUCZOWE
gm. Kowala, linia 5, Michalczewski, Rożki

Od 2. stycznia ulegnie korekcie rozkład jazdy linii 5. Kurs z krańca SADKÓW LOTNISKO o 17:08 zostanie wydłużony do krańca ROŻKI, powrót z tej miejscowości o 18:09. W związku z tym, kurs zjazdowy z PRUSZAKOWA o 17:22 ulegnie likwidacji - autobus wykona przejazd techniczny do krańca WACYN / Uniwersytecka, skąd - po zmianie numeru - będzie kursował na linii 26 w ramach zadań łączonych. Spowoduje to drobne zmiany brygadowe na tej linii, będzie również wykonywany dodatkowy kurs zjazdowy z tego krańca o 18:14.

Ponadto, odjazdy poszczególnych kursów z obu pętli na trasie podstawowej linii 5 ulegną minutowym korektom. Zmiany dotyczą tylko dni roboczych.

02.01.2019 - Zmiana rozkładu jazdy. Zawieszenie kursowania w weekendy

   SŁOWA KLUCZOWE
gm. Jastrzębia, linia L, PKS, Jastrzębia, Bartodzieje, Goryń, Lewaszówka

Od 2. stycznia ulegnie zmianie rozkład jazdy w dni robocze, a ponadto w weekendy ulegnie zawieszeniu kursowanie linii L. Ulegają likwidacji wszystkie kursy odpowiednio: do/z JASTRZĘBI, BARTODZIEJÓW, GORYNIA i LEWASZÓWKI oraz kursy przez Kolonię Lesiów (w pobliżu stacji-mijanki PKP Lesiów). W ich miejsce, autobusy będą wykonywać 13 kursów okrężnych w następujących relacjach:
- na trasie Radom-Jastrzębia-Bartodzieje-Goryń-Lewaszówka-Jastrzębia-Radom o 4:50*, 5:50*, 6:40, 8:40, 14:30, 17:00 i 22:30**;
- na trasie Radom-Jastrzębia-Lewaszówka-Goryń-Bartodzieje-Jastrzębia-Radom o 7:40, 9:40, 11:15, 12:30, 15:30 i 19:00.

* wyjazd przez ul. 25. Czerwca;
** powrót przez ul. 25. Czerwca.

Wobec powyższego:
- ulega zawieszeniu funkcjonowanie pętli BARTODZIEJE;
- pętla GORYŃ zmieni charakter na przystanek przelotowy (obustronny) Goryń II;
- przystanek Goryń zmieni nazwę (na potrzeby tej witryny) na Goryń I;
- pętla LEWASZÓWKA zmieni charakter na przystanek przelotowy z zawrotką Lewaszówka.

Ponadto ulegnie zawieszeniu funkcjonowanie następujących przystanków:
- Kolonia Lesiów - Bąki Lesiowskie NŻ ("przystanek widmo", w kierunku stacji-mijanki PKP Lesiów);
- Kolonia Lesiów oraz
- Kolonia Lesiów / p.o. PKP Lesiów.

01.01.2019 - Zawieszenie niektórych kursów

   SŁOWA KLUCZOWE
gm. Jedlińsk, linia A, Michalczewski, Jedlińsk, Jedlanka-Kępiny

Jak informuje przewoźnik, od 1. stycznia ulegają zawieszeniu następujące kursy:
- z Radomia o 4:50 i 16:37 (dni robocze); o 4:40 (dni robocze, wolne od nauki szkolnej) oraz o 5:25 (soboty);
- z JEDLIŃSKA o 17:10 (dni robocze);
- z krańca JEDLANKA - KĘPINY o 5:35 (dni robocze); o 5:25 (dni robocze, wolne od nauki szkolnej) oraz o 6:05 (soboty).

Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij