LINIE PODMIEJSKIE
- KOMERCYJNE
LINIE PODMIEJSKIE
- GMINNE
LINIE GMINNE
LINIE PODMIEJSKIE
- KOMUNALNE
LINIE MIEJSKIE
- KOMERCYJNE
LINIE MIEJSKIE
- KOMUNALNE
LINIA CMENTARNA
- BEZPŁATNA
(W) | Przystanek: |
|
|||||||||||||||
Kierunek: |
|
||||||||||||||||
TRASA: | DW. PKP/Traugutta > Traugutta > Żeromskiego > Mireckiego > Okulickiego > Kielecka > Wolanowska > Ślepowron > Sławno > Kacprowice > Wolanów-Kowalanka > Wolanów > (Garno-Pod Franciszkowem > Garno-Pod Młodocinem > Garno > Garno-Wyręba > Garno-Podwyręba-Pfefera > Garno-Gapów) > Strzałków > STRZAŁKÓW | ||||||||||||||||
poprzedni | vis a vis | następny | |||||||||||||||
|
|||||||||||||||||
Dziś obowiązuje rozkład feryjny. | |||||||||||||||||
Dni robocze | |||||||||||||||||
6:03 | RB*D | ||||||||||||||||
14:50 | E | 15:55 | R | 16:47 | RZ | 17:51 | AZ | ||||||||||
Dni robocze, wolne od nauki szkolnej | |||||||||||||||||
6:51 | RB*D | ||||||||||||||||
14:52 | EZ | ||||||||||||||||
Soboty | |||||||||||||||||
14:56 | A | 16:46 | A | ||||||||||||||
A - kurs do krańca MNISZEK - PODBÓR.
B - kurs do Zajezdni Walkiewicz - stałą trasą do przystanku Wolanów (Opoczyńska / Rynek). E - kurs przez Strzałków, Zabłocie do JAROSŁAWIC. R - kurs okrężny Wolanów - Garno - Wolanów. Z - kurs zjazdowy. D - kurs skomunikowany z kursem linii W: MNISZEK-PODBÓR - Radom. * przesiadka z "dowozówki" na Rynku: Wolanów (Opoczyńska / Rynek). pogrubienie - autobus niskopodłogowy (klasy maxi: LF*, klasy mini: LF-R**) brygadę obsługuje BUS brygadę obsługuje autobus klasy mini W dni robocze, wolne od nauki szkolnej linię W obsługuje BUS. W soboty linię W obsługuje autobus klasy mini (LF-R). *LF - low floor - niska podłoga we wszystkich drzwiach **LF-R - low floor reverse - niska podłoga w tylnych drzwiach Przewoźnik: Usługi Przewozowe Osób Janusz Walkiewicz Rozkład jazdy ważny od 2 listopada 2023 r. |
Copyright © 2012-2024 RADOMSKA KOMUNIKACJA PODMIEJSKA, powered by Paweł Nazaruk & Renata Repeć |