LINIE PODMIEJSKIE
- KOMERCYJNE
LINIE PODMIEJSKIE
- GMINNE
LINIE GMINNE
LINIE PODMIEJSKIE
- KOMUNALNE
LINIE MIEJSKIE
- KOMERCYJNE
LINIE MIEJSKIE
- KOMUNALNE
LINIA CMENTARNA
- BEZPŁATNA
[E] | Przystanek: |
|
|||||||||||||||||
Kierunek: |
|
||||||||||||||||||
TRASA: | WIERZBICA > Rzeczków-Górka Skaryszewska > Rzeczków > Błędów > Ruda Wielka > Ruda Mała > Kowala > Kowala-Kolonia > Kolonia Dąbrówka Zabłotnia > Dąbrówka Zabłotnia > Dąbrówka Zabłotnia-Załawie > Kowala-Górna > Rożki-Kolonia > Augustów > Kosów > Krychnowicka > Starokrakowska > Limanowskiego > 1905. Roku > DW. PKP/Traugutta > Traugutta > Żeromskiego > Wernera > KAPTUR/Mokra | ||||||||||||||||||
poprzedni | vis a vis | następny | |||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
Dziś obowiązuje rozkład powszedni. | |||||||||||||||||||
Dni robocze | |||||||||||||||||||
4:43 | 5:48 | Z | 6:43 | Z | 8:43 | Z | 12:43 | Z | 20:03 | B | |||||||||
Dni robocze, wolne od nauki szkolnej | |||||||||||||||||||
5:48 | Z | 8:43 | Z | 12:43 | Z | ||||||||||||||
B - kurs do Zajezdni PKS (stałą trasą tylko do przystanku Rewolucji 1905. Roku / Obrońców [przed bramą zajezdni]).
Z - kurs zjazdowy (stałą trasą do przystanku Żeromskiego / gen. Traugutta). brygadę obsługuje BUS W dni robocze, wolne od nauki szkolnej oraz 1. listopada linię [E] obsługuje BUS.
Rozkład jazdy ważny od 3 października 2022 r. |
Copyright © 2012-2024 RADOMSKA KOMUNIKACJA PODMIEJSKA, powered by Paweł Nazaruk & Renata Repeć |